Special Vision Special Vision

TALEP FORMU

         
54.226.132.197

KURUMSAL

special vision

Hakkımızda bilgi sahibi olun

Hakkımızda

Uzun yıllardır süregelen bilgi birikimimizi, siz müşterilerimize profesyonel anlamda Web tasarım, Yazılım ve Reklam hizmeti vermek adına işletmemizi 2014 yılında faaliyete geçirdik. Evet yeniyiz; fakat sizlere tamamı kendi alanında profesyonel bir ekiple hizmet vermekteyiz. Mersin ve çevresindeki web tasarım & yazılım & reklam hizmetleri alanındaki eksikliği büyük ölçüde tamamlama hedefi ile işlerimizin tamamında güncel web , tasarım ve yazılım teknolojilerini kullanmaktayız.

Web sitenizi tüm platformlarda açılır şekilde, güncellenebilir yönetim paneli kullanarak güvenli bir ortamda kodlamaktayız. Ayrıca web sitenizin tamamını grafikerlerimize çizdirip, beğendiğiniz tasarımı kodlayarak sitenizi oluşturmaktayız.

Yazılım alanında web tabanlı ve Windows application uygulamalar geliştirmekteyiz. İşletmenizin ihtiyacı tüm yazılım gereksinimleriniz için çözüm üretecek kabiliyette ve yetkinlikteyiz.

Müşteri memnuniyeti en büyük mutluluğumuz. Kimseyi eksik yada kafasında keşkelerle bırakmıyoruz. Yani yapabileceklerimizin sınırlarını sizler için zorluyoruz.

Kurucumuz Yüksek lisans eğitim almış bir Bilgisayar Mühendisi. 7 yıl kamu hizmetinin ardından 2 yıl Üniversite öğretim görevliliğini, kendi işini kurma hevesiyle sonlandırmış bir girişimci. Yapı gereği kendi gibi profesyonel 3 grafiker, 2 yazılım uzmanı ve 3 adet web tasarım uzmanı ile işi mutfağında kendisi çıkarmaktan zevk alıyor.

Ben genel koordinatör olarak sizleri güzel projeler yapmak adına işletmemizi ziyarete beklerim. Çayımız her zaman, sohbetimiz gibi sıcaktır.

12

Ekibimiz

 • Sedat Karlıdağ Mersin Web Tasarım SDKProje
  Sedat Karlıdağ
  Bilgisayar Mühendisi
 • Ali Yaşar Mersin Web Tasarım SDKProje
  Ali Yaşar
  Front-end Developer
 • Gökhan Şimşek Mersin Web Tasarım SDKProje
  Gökhan Şimşek
  Front-end Developer
 • Sergen Kaya Mersin Web Tasarım SDKProje
  Sergen Kaya
  Back-end Developer
 • Özlem Öztürk Mersin Web Tasarım SDKProje
  Derya Karlıdağ
  Genel Koordinatör
 • Özlem Öztürk Mersin Web Tasarım SDKProje
  Özlem Öztürk
  Grafiker
 • Özlem Öztürk Mersin Web Tasarım SDKProje
  Ali Özgür Doğan
  Grafiker