Special Vision Special Vision

TALEP FORMU

         
54.226.132.197

HİZMETLERİMİZ

special vision

Hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olun

Web Tasarım

SDKProje, benzersiz, seçkin, amaca uygun, güncel web tasarım trendlerine uygun işler yapmaktadır. Bu prensip, SDKProje kültürünün temelidir.

Grafik tasarım ile animasyonlu görsellerin ahenkli uyumunu sağlayan, içerik ile de verilmek istenen mesajın ve bilgilerin estetik ve teknik mükemmelliğini sağlayan işler çıkarmaktadır.

SDKProje, kurumsal web sitesi projeleri siparişlerinde aşağıdaki tasarım süreçlerini adım adım uygular.

Öncelikle firmaları çok iyi analiz eder, beklentilerini, ulaşmak istedikleri hedefi algılayıp harekete geçer.

Alınan izlenimleri ve düşünceleri müşterisi ile paylaşır. Tüm kreatif yaratıcılık yeteneklerini ve birikimlerini web tasarım hizmet süreci boyunca planlanan projelere aktarır.

Genel Konsept Tasarımı ve Alt Sayfa Duruşlarının Belirlenmesi, Kod Geliştirme, Kod Yapısı ile Tasarımın Uyumlulaştırılması, Veri Girişi, Testler, Yayına Geçiş, Eksiklik veya Hatalara Karşı Sorumluluk aşamaları geçilir.

Tüm bu aşamaların düzgün bir şekilde yürüyebilmesi için SDKProje ve müşterinin birlikte çalışmaları esas alınmaktadır.

Diğer taraftan web tasarım işleminin yapılması sadece projenin ilk ayağıdır. Web sitesinin yapılması yeterli değildir. Yaşatılması ve Yayılması gibi en az web tasarımının yapılması kadar önemli iki unsur daha vardır.

Web sitesinin Yaşatılması aşaması için, proje siparişinde de yer alması koşuluyla, SDKProje, içerik yönetim sistemleri geliştirilir ve bu içerik yönetim sisteminin eğitimi verilir.

Web sitesinin yapılması ve yaşatılması, hedef ziyaretçilerin farkındalığının sağlanmaması halinde yine eksik kalmış olacaktır. Bu kısımda özellikle internet reklamcılığı devreye girmelidir. Arama motorları dostu (SEO) yapıda tasarlanmış içerik ve mimarinin doğal sonuçlarla iyi konumlar elde etmesini temin etmek üst düzey çabalar gerektirir.

Yazılım

Hızlı ve kolay kullanımı ile işletmenizin her türlü yazılım ihtiyacına cevap verecek yapıda işler çıkartıyoruz. Kullanıcı dostu arayüz ve güvenilir kod alt yapısını bir arada siz müşterilerimize sunuyoruz.

Yazılımınızı hazırlarken en son teknolojiyi kullanan SDKProje, bu bağlamda her geçen gün kendini geliştirerek sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışmaktadır. Her biri alanında uzman olan ekibimiz ile ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde çözüm sunacak yazılımlar geliştiriyoruz.

E-ticaret

E-Ticaret projeleri SDKProje için butik hizmetler kapsamında değerlendirilir. Hazır paketler ya da üstünkörü yazılımlara değil, yıllarca geliştirilmesi için emek harcanmış kod altyapılarıyla işe ve müşteriye uyumlu modüller bütünü ile hayata geçirilmektedir.

Bir e-ticaret veya sanal market sitesinin sağlamlık ve işlevsellikten sonra en önemli tarafı web tasarımıdır. Zira estetik görselliği ve profesyonelliği ile de güven vermek bir e-ticaret sitesinin temel taşıdır.

E-Ticaret yazılımlarında firmamız bazı iş birliktelikleri de yapmaktadır. Bu iş birliklerinin yapıldığı firmalar da yıllardır SDKProje ile birlikte onlarca projeye imza atmışlardır.

Reklam Danışmanlığı

Ürünleriniz, hizmetleriniz her ne kadar kaliteli de olsa, hedef kitleye ulaşmadığı takdir de ne size, ne de müşteri potansiyelinize faydalı olacaktır. Pazarda yerinizi almanız için en az kalite kadar reklam da önem kazanmaktadır. Yüksek kalite ancak iyi bir tanıtım ile hedeflenen başarıya ulaşabilir.

Reklam çalışmalarına ayıracak vaktiniz yok mu? O zaman sektörü ve de sektörün web dünyasındaki yerini bilen bir uzmanın desteğine ihtiyacınız var. Ürünlerinizi, hizmetlerinizi en uygun bütçe ile en doğru hedef kitleyle buluşturabiliriz.